Bank kwater i apartamentów w Trójmieście

Najczęściej zadawane pytania

W celu obejrzenia nieruchomości skontaktuj się z nami telefonicznie +48 533 444 942, +48 733 444 663 poprzez czat lub formularz kontaktowy, zanotuj także numer oferty nieruchomości jaką jesteś zainteresowany i podaj ją w kontakcie z nami.

W celu dodania przez Nas ogłoszenia do Bazy skontaktuj się z nami telefonicznie +48 533 444 942, +48 733 444 663 poprzez czat lub formularz kontaktowy.

Nie. Wynajęcie mieszkania z naszej bazy jest bezpłatne. Najemca nie ponosi żadnych kosztów współpracy z naszym biurem. Jeśli powierzysz nam znalezienie mieszkania i znajdziemy je spośród ofert innych biur lub spoza naszej bazy – wówczas pobierane jest wynagrodzenie w wysokości jednomiesięcznej stawki czynszu najmu, płatne po podpisaniu przez Ciebie umowy Najmu.

Nie. Dodanie ogłoszenia do naszej bazy jest bezpłatne. Dodane mieszkania – oferujemy naszym potencjalnym Najemcom. Jeśli zaproponowany przez Nas Najemca spełni Pani/Pana oczekiwania i zaakceptujecie Państwo wzajemnie warunki umowy Najmu między sobą i warunki wydania mieszkania, po podpisaniu dokumentów pobieramy od Właściciela wynagrodzenie w wysokości jednomiesięcznej stawki czynszu najmu.

Nie. Wynagrodzenie jest pobierane dopiero w przypadku kiedy zaproponowany przez nas Najemca spełni Państwa oczekiwania i doprowadzimy do podpisania umowy Najmu i wydania mieszkania.

Tak, pod warunkiem że nie posiadasz podpisanej umowy na wyłączność z inną agencją nieruchomości.
Współpraca na wyłączność gwarantuje zyski obu stronom tej współpracy. Właścicielowi – który dzięki temu będzie miał pewność że w promowanie oferty włożymy maksymalne starania i wszelkie środki żeby wyłonić najlepszego Najemcę, a Nam – zapewnia wynagrodzenie za włożony wkład pracy. Współpraca na wyłączność skraca także proces znalezienia Najemcy.